VİP Transfer Adwords Uzmanı - Google Ads Reklam Danışmanı ve Ajansı
Your address will show here +12 34 56 78
VİP Transfer Adwords
 
Google Ads Hesap Yöneticisi
VİP Transfer sektörü konusunda 12 yıldır edindiğimiz tecrübe ile hazırladığımız vip transfer adwords reklam vermek ve danışmanlığı ile profesyonel destek veriyoruz. 
Ayrıca var olan web sitenizi güncelleyerek Google kriterlerine uygun hale getiriyoruz.

Google

 

VİP Transfer Adwords Reklamı

Google da ilk sıralarda Vip Transfer sektörüne ilişkin deneyimli reklam vermek istiyorum diyorsanız, 10,000 anahtar kelime ve 5,000 den fazla negatif anahtar kelime ile doğru potansiyel müşteriye ulaşmanın ayrıcalığını yakalayın. Aynı zamanda korsan saldırıları ve sahte tıklamalardan korunma konusunda birlikte farklılık yaratalım.

Vip Transfer adwords reklam ajansı ile çalışmann bir takım avantajları olur. Bunların en önemlisi reklam yönetimi ve zorlu takip işleri ile zakit kaybetmeden size sadece çalan telefonlarınızın ardındaki müşterilerinize detaylı bilgi vermek kalır. Şimdi sizde birinsi sırada reklamınız görünsün istiyorsanız vakit kaybetmeyin.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Sektöre Özel Çalışmalar

  • Adwords Hesap Yönetimi

  • Günlük reklam takibi ve yönetimi

  • Anlık giriş yönetimi ve bildirimi

  • Günlük - Haftalık - Aylık rapor

  • Web sitesi kriterlerini güncelleme

01

Reklam

Öncelikle anlaşmaya varılan reklam yayını için size bireysel hesap oluşturulur ve tüm reklam hesap analizleri anahtar kelime çalışmaları sağlanır. Tüm Hesap optimizsyonları hazırlanır ve reklama yayımlanır.

02

Rapor

Yapılan çalışmalar ve yayımlanan reklam neticesinde haftalık veya aylık olarak reklam raporları daha önceden bize belirtiğiniz mail adresinize düzenli olarak gönderilir.

03

Ödeme

Reklam bütçesi size aittir. Yapılan reklam çalışmaları ve aylık takip ve destek bedeli sektörünüzün rekabetine göre değişiklik göstermesinin yanı sıra aylık olarak belirlenen tutar tarafımıza anlaşmalı bankalarımız yolu ile sizin tarafınızdan ödenir.

0535 608 17 82

En Kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilmek ve Adwords reklamcılığı ile ilgili bilgi veya fiyat teklifi almak için hemen arayabilirsiniz.

Adres

Merkez Ofis : Marmara Cad. Güven Mah. Çalışlar Sok. No 3/D Güngören / İstanbul Giresun : Kemal Ulusu Cad. Ballıca Mah. Dostlar Sitesi No: 22 Giresun / Bulancak

Copyright © İnteraktif Bilişim Teknolojileri™ 
Open chat
Nasıl yardımcı ola bilirim?
Call Now Button