Beyaz Eşya Adwords
Your address will show here +12 34 56 78
Beyaz Eşya Adwords
(Ads) Hesap Yöneticisi
Beyaz eşya sektörü konusunda 12 yıldır edindiğimiz tecrübe ile hazırladığımız beyaz eşya adwords reklam Ads danışmanlığı ile profesyonel destek veriyoruz. 
Ayrıca var olan web sitenizi güncelleyerek Google kriterlerine uygun hale getiriyoruz.
Beyaz Eşya Reklamı vermek istiyorum diyorsanız şimdi bizi arayın.

Beyaz Eşya Adwords Reklam

Google Reklamcılık sektörlerinden biri olan beyaz eşya adwords reklam vermek oldukça zor ve periyodik ilgi isteyen bir iş modelidir. Bu iş modelini zorlu kılan durum geçersiz tıklamalar ve korsan saldırılarıdır. Bu noktada deneyimli ve bu işle uzun süre ilgilenmiş tercihen beyaz eşya adwords uzmanı olan bir danışman ile çalışmak sizin için ve reklam bütçeniz için çok değerli olacaktır.


Ben sizlere 12 yıldır reklamveren bir beyaz eşya adwords danışmanı olarak bu alanda çalışma prensiplerimizin uyduğunu varsayarak yardımcı olmayı isterim. Beyaz eşya Google reklamı vermek ve Google da ilk sıralarda yerinizi almak telefonlarınızın günlük doğru potansiyel müşterilerin çaldırmasını istiyorsanız şimdi detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Ads Sektöre Özel Çalışmalar

  • Adwords Hesap Yönetimi

  • Günlük reklam takibi ve yönetimi

  • Anlık giriş yönetimi ve bildirimi

  • Günlük - Haftalık - Aylık rapor

  • Web sitesi kriterlerini güncelleme

01

Reklam

Öncelikle anlaşmaya varılan reklam yayını için size bireysel hesap oluşturulur ve tüm reklam hesap analizleri anahtar kelime çalışmaları sağlanır. Tüm Hesap optimizsyonları hazırlanır ve reklama yayımlanır.

02

Rapor

Yapılan çalışmalar ve yayımlanan reklam neticesinde haftalık veya aylık olarak reklam raporları daha önceden bize belirtiğiniz mail adresinize düzenli olarak gönderilir.

03

Ödeme

Reklam bütçesi size aittir. Yapılan reklam çalışmaları ve aylık takip ve destek bedeli sektörünüzün rekabetine göre değişiklik göstermesinin yanı sıra aylık olarak belirlenen tutar tarafımıza anlaşmalı bankalarımız yolu ile sizin tarafınızdan ödenir.

0535 608 17 82

En Kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilmek ve Adwords reklamcılığı ile ilgili bilgi veya fiyat teklifi almak için hemen arayabilirsiniz.

Adres

Merkez Ofis : Marmara Cad. Güven Mah. Çalışlar Sok. No 3/D Güngören / İstanbul Giresun : Kemal Ulusu Cad. Ballıca Mah. Dostlar Sitesi No: 22 Giresun / Bulancak

Copyright © İnteraktif Bilişim Teknolojileri™ 
Open chat
Nasıl yardımcı ola bilirim?
Call Now Button