Google Adwords Nasıl Reklam Verilir ?
Your address will show here +12 34 56 78
Adwords Reklam

Nasıl Verilir ?
Google adwords reklam nasıl verilir? sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Google Adwords Reklam Verme
Adwords reklamcılığı ve nasıl yapıldığı konusunda detaylı bilgilerin verildiği adres.

Sorularınız ve cevapları.

Adwords reklam nasıl verilir?
Google reklam nasıl verilir?
Arama motorlarına reklam nasıl verilir?
Google da reklam nasıl yayınlanır?
Google da reklam yayınlama nasıl yapılır?
Adwords de reklam yayınlama nasıl yapılır?
Öncelikle adwords'e reklam vermek için firmanızın ürün veya hizmet konusunda ki arama motorlarında aranabilecek anahtar kelimelerinizin neler olduğunu araştırmanız gerekir.

Web sitenizin olabildiğince yeni teknoloji kullanması ve Google kriterlerine uygun hale getirilmesi reklam kalitesini büyük oranda etkileyecek ve bu reklam kalite puanınız sizin tıklama başı maliyetinizi oldukça minimum değerlere indirecektir.

Yaptığınız bu araştırma neticesinde adwords ile alakalı teknik bilginiz yok ise bir adwords danışmanı ile anlaşma sağlayarak firmanızın adwords hesap yöneticisi panelinin oluşturulması ve optimizasyonu ile ilgili yardım almanız gerekir.

01

Reklam

Öncelikle anlaşmaya varılan reklam yayını için size bireysel hesap oluşturulur ve tüm reklam hesap analizleri anahtar kelime çalışmaları sağlanır. Tüm Hesap optimizsyonları hazırlanır ve reklama yayımlanır.

02

Rapor

Yapılan çalışmalar ve yayımlanan reklam neticesinde haftalık veya aylık olarak reklam raporları daha önceden bize belirtiğiniz mail adresinize düzenli olarak gönderilir.

03

Ödeme

Reklam bütçesi size aittir. Yapılan reklam çalışmaları ve aylık takip ve destek bedeli sektörünüzün rekabetine göre değişiklik göstermesinin yanı sıra aylık olarak belirlenen tutar tarafımıza anlaşmalı bankalarımız yolu ile sizin tarafınızdan ödenir.

0535 608 17 82

En Kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilmek ve Adwords reklamcılığı ile ilgili bilgi veya fiyat teklifi almak için hemen arayabilirsiniz.

Adres

Merkez Ofis : Marmara Cad. Güven Mah. Çalışlar Sok. No 3/D Güngören / İstanbul Giresun : Kemal Ulusu Cad. Ballıca Mah. Dostlar Sitesi No: 22 Giresun / Bulancak

Copyright © İnteraktif Bilişim Teknolojileri™
BBİT ÜRÜNÜDÜR
Open chat
Nasıl yardımcı ola bilirim?
Call Now Button